RuházatShort (forró nadrág), top (kezdők esetén a térdeket szabadon hagyó rövidnadrág is hordható).
Sajnos, nincs több szabad hely!

Terem

Rúdtánc terem

Gyönyörű, tágas, világos, tiszta termekkel várunk Benneteket!

A rúdtánc teremben jelenleg 8 rúd áll rendelkezésetekre, 4 statikus és 4 forgó. A rudak távol helyezkednek el egymástól, illetve a faltól, így mindenkinek kényelmesen van helye a gyakorlásra, nem ütközünk össze egymással.A nagy tükörfelület lehetővé teszi, hogy jól lássuk magunkat edzés közben, és a teret még tágasabbá varázsolja.

Edző

Németh Dominika „Domi”

Domi 2015-től a csapatunk tagja. Rúdfitnesz és stretching órákat tart. A tánctanulást 5 évesen kezdte, majd a Honvéd Sportregyesület tagja lett, mint versenyaerobic táncos. A versenysport mellett tanult hiphopot, akrobatikát, a lovaglást és a kettlebellt. Sportmúltjának köszönhetően fél év rudazás után a 2015-ös Pole Artistic versenyen az előkelő 5. helyen végzett. Az Országos Rúdsport Bajnokságon Siegler Szandrával ezüstérmet nyertek duó kategóriában. Ezzel kvalifikálták magukat a 2016-os londoni világbajnokságra, melyen szintén bizonyították, hogy rövid idő alatt is óriási sikereket lehet elérni ebben a szép, nőies sportban. Domi a Ninja Warriorban is próbára tette erejét. Folyamatosan képzi magát, szeretne újabb versenyeken részt venni, és elvégezni az IWI Fitness Instruktori képzését. A tanítást nagyon élvezi, szeret emberekkel foglalkozni, igazi pörgős, vidám lány, akinek köszönhetően minden óra a legjobb hangulatban telik:)